Городоцька районна рада

МЕНЮ

***32000
вул. Шевченка, 20
м. Городок,
Хмельницька обл.,
Україна.


тел.3-28-17
факс.3-10-64

Анонс  
про проведення щорічних Всеукраїнських громадських слухань


З метою визначення політико-правових інструментів законодавчої бази державного управління у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, внесення пропозицій щодо практичного застосування гілками публічної влади нормативно-правових важелів на шляху адаптації державного управління України до стандартів Європейського Союзу Головне управління державної служби України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради 24-25 вересня 2009 року на базі Одеської національної юридичної академії проводить щорічні Всеукраїнські громадські слухання з питань політико-правового забезпечення державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
До участі у громадських слуханнях запрошуються представники секретаріатів Президента України та Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, Конституційного та Адміністративного судів України, Центральної виборчої комісії України, Генеральної прокуратури, центральних органів виконавчої влади України, іноземних держав, з якими налагоджено співробітництво у сфері державного управління, вищих навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій, діяльність яких передбачає удосконалення політико-правового забезпечення законодавчої бази державного управління у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; обласних державних адміністрацій, обласних рад, територіальних органів Головдержслужби, регіональних та обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, магістратур галузі знань «Державне управління».
Під час проведення громадських слухань планується робота у секціях

1. Правові аспекти забезпечення державного управління.
2. Політичні аспекти прийняття вірних управлінських рішень.
3. Практичні аспекти удосконалення управлінської діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування.
4. Основні   напрямки   удосконалення   чинного   законодавства   про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування.
5. Практичні    аспекти    розгляду    спорів    у    публічній    службі    в адміністративних судах.
6. Державна служба як публічно-правовий інститут.

Програма громадських слухань та форма Заявки щодо участі в них розміщені на офіційних веб-сайтах:
Головдержслужби України (www.guds.gov.ua), у банері «Всеукраїнські громадські слухання»;
Одеської національної юридичної академії (www.onua.edu.ua).


!!! Городоцька районна рада, 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Шевченка, 20, тел. 3-28-17, факс 3-10-64, web-сайт : www.rgorodok.km.ua, E-mail : rayrada2011@gmail.com !!!META-Ukraine Городоцька міська рада Site Banner www.rgorodok.km.ua